Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетика«Київтеплоенерго» прийме всіх співробітників «Київенерго» разом з боргами компанії
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

«Київтеплоенерго» прийме всіх співробітників «Київенерго» разом з боргами компанії

«Київенерго» почало готувати теплові мережі столиці до наступної зими в звичайному режимі. З 16 квітня по графіку, затвердженому КМДА, компанія проводить гідравлічні випробування теплових мереж
«Київенерго» почало готувати теплові мережі столиці до наступної зими в звичайному режимі. З 16 квітня по графіку, затвердженому КМДА, компанія проводить гідравлічні випробування теплових мереж в зоні своєї відповідальності, повідомляє прес-служба компанії.
 
Гідравлічні випробування - це метод діагностики тепломереж, суть якого полягає в подачі в тепломережі гарячої води (температура - до 40 градусів) під збільшеним на 25% тиском.
 
З 16 по 30 квітня гідравлічні випробування тепломереж проводять від районних котелень «Мінська», «Веркон», «Відрадний» та станцій теплопостачання №1 та «Біличі». Під час випробувань і робіт щодо усунення виявлених пошкоджень відключена гаряча вода частково в Святошинському, Оболонському, Солом'янському та Шевченківському районах столиці (всього - близько 1 тис. Споживачів).
 
Нагадаємо, зовсім скоро закінчується термін дії угоди «Київенерго» з містом на управління комунальним теплопостачанням. З травня київські тепломережі перейдуть в управління комунального підприємства «Київтеплоенерго».
 
Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" підтвердило плани прийняти всіх співробітників ПАТ "Київенерго", а також дебіторської та кредиторської заборгованості компанії.
 
"На сьогодні є офіційне підтвердження від" Київтеплоенерго ", що вони заберуть все без винятку персонал. Включаючи тих, хто знаходиться в декреті або на лікарняному", - сказав генеральний директор Олександр Фоменко.
 
За даними "Київенерго", компанія почала минулий опалювальний сезон з дебіторською заборгованістю близько 2,6 млрд. Грн, а закінчив його з 5,6 млрд грн.

Кредиторська заборгованість "Київенерго" за газ і його транспортування становить близько 4,7 млрд грн. 

 
Коментарі (0)