Рус Укр
ГоловнаКиївські будніОпалювальний сезон 2020-2021"Київтеплоенерго" розповіло про хід підготовки до наступного опалювального періоду
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

"Київтеплоенерго" розповіло про хід підготовки до наступного опалювального періоду

В поточний ремонт також виводять два великих джерела тепла - РК "Виноградар" та РК "Микільська Борщагівка". Зазначається, що в сумі ці котельні обслуговують понад 750 житлових будинків, 10 лікарняних установ, 58 дитячих садків та 33 школи
За інформацією КП "Київтеплоенерго", вони займаються ремонтом котлів, систем горіння, помп, газо- і теплопроводів та іншого обладнання, за допомогою якого генерується тепло, про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
 
"За опалювальний сезон районні та квартальні котельні сумарно виробляють 4 мільйони Гкал - це 40% загального обсягу виробництва тепла в Києві", - йдеться в повідомленні.
 
В поточний ремонт також виводять два великих джерела тепла - РК "Виноградар" та РК "Микільська Борщагівка". Зазначається, що в сумі ці котельні обслуговують понад 750 житлових будинків, 10 лікарняних установ, 58 дитячих садків та 33 школи.
 
"Зокрема, на районній котельні" Микільська Борщагівка "встановлять засоби обліку електроенергії на 4 основних вводах харчування, замінять засувку діаметром 400 мм. На районної котельні "Виноградар "замінять 8 датчиків корозії на трубопроводах, засувку аварійного підживлення діаметром 100 мм, а також трубу підживлення діаметром 108 мм", - йдеться в повідомленні.
 
У КМДА також повідомили, що поточний ремонт РК "Микільська Борщагівка" завершать 17 серпня, а РК "Виноградар" - 21 серпня. Тоді ж планується відновити гаряче водопостачання для клієнтів.
 

 

 
Коментарі (0)