Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняКиївводоканал буде виробляти власний хлор
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 

Київводоканал буде виробляти власний хлор

На Дніпровській водопровідній станції почали будівництво цеху з виробництва діоксиду хлору

На Дніпровській водопровідній станції почали будівництво цеху з виробництва діоксиду хлору

На Дніпровській водопровідній станції, яка забезпечує питною водою третину споживачів Києва, почалися роботи з будівництва цеху з виробництва діоксиду хлору. Орієнтовно перейти на нову технологію планують до кінця літа 2019 року. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ПАТ "АК" Київводоканал", передає КиевВласть.

Роботи почалися в рамках стратегії поступової відмови від знезараження питної води хлором. В "Київводоканалі" повідомляють, що діоксид хлору є більш безпечним з точки зору експлуатації та має тривалий знезаражувальне дію.

Нагадаємо, що ПАТ "АК" Київводоканал "вибрало собі підрядника для реконструкції Дніпровської водопровідної станції, що знаходиться на столичній Оболоні. Роботи за 78,1 млн гривень до кінця 2019 року має виконати ПАТ "Київметробуд" - переможець скандального тендеру на будівництво Сирецько-Печерської лінії метро. Видимість конкуренції в торгах ПАТ "Київметробуд" склало ТОВ "Славія-АКБ" - компанія давнього знайомого директора "Київводоканалу" Дмитра Новицького. Ця фірма поступилася перемогою, підвищивши ціну на 1 гривню.

 

 
Коментарі (0)
16