Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГ«Київводоканал» готовий працювати в морози
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

«Київводоканал» готовий працювати в морози

Товариство вже попереджало мешканців столиці про можливі зимові зростання випадків аварійних ситуацій на водопроводах і, відповідно, збільшення розриттів на проїжджих та зелених зонах.

Узимку у зв'язку зі зміною температурного режиму аварійно-відновлювальні бригади «Київводоканалу» працюють у посиленому режимі.

На початку грудня Товариство вже попереджало мешканців столиці про можливі зимові зростання випадків аварійних ситуацій на водопроводах і, відповідно, збільшення розриттів на проїжджих та зелених зонах, а також тимчасові аварійні відключення води абонентам під час ліквідацій пошкоджень мереж.

Коли температура сягає рекордно низьких позначок, у зв'язку із промерзанням ґрунту можуть перемерзати не лише підвідні, а й навіть вуличні водопровідні мережі, хоч глибина залягання трубопроводу і постійний потік води під тиском у цілому унеможливлюють цей процес.

Однак такі випадки мають місце, особливо це стосується підвідних мереж до приватних будинків, де часто нехтують правилом прокладання трубопроводу з урахуванням глибини промерзання ґрунту (нормована глибина залягання від 1,2 м до 1,5 м в залежності від місцевості). Також перемерзання підвідних труб можливе там, де спостерігається процес застою води через несталість водорозбору.

Суворіші погодні умови вимагають іншої специфіки виконання аварійних робіт на мережах, зокрема задіяння додаткової техніки.

Так, загалом «Київводоканал» щодня забезпечує столицю усією необхідною аварійно-відновлювальною технікою для виконання аварійних робіт на водопровідних та каналізаційних мережах. Цього року до початку морозів, щодня на ліквідацію пошкоджень на водопровідних мережах виїжджало від 35 до 40 одиниць техніки.

У період різкої зміни температурного режиму, навіть не зважаючи, що число аварій на водопроводі поки що суттєво не збільшилась — у середньому до 16 у день — кількість одиниць техніки, яка необхідна для ліквідації аварій зросла вдвічі, а то і в два з половиною рази. Це зумовлено специфікою виконання аварійних робіт у зимовий період: розчистка ґрунту від снігу та льоду, різання промерзлого ґрунту баровими установками тощо.

На сьогодні на аварійні роботи на водопроводі виїжджає від 70 до 100 одиниць техніки щодня. Таким чином, майже уся техніка перебуває на виїздах. Завдяки завчасній підготовці, наразі аварійні бригади «Київводоканалу» забезпечені усіма необхідними засобами, які дозволяють не допустити збоїв у роботі техніки та механізмів.

Водовозки у цей час працюють у звичному режимі. За необхідності, здійснюється розігрів розподільчих гребінок, щоб уникнути їх замерзання.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)