Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021«Київводоканал» підготував спецтехніку до зими
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київводоканал» підготував спецтехніку до зими

Транспортні засоби та механізми «Київводоканалу» майже готові до експлуатації в осінньо-зимовий період. Перевірка техніки тривала місяць.

Завершився огляд усіх транспортних засобів та механізмів «Київводоканалу», який проходив у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «АК «Київводоканал».

За результатами огляду 90% транспортних засобів та механізмів підготовлено до осінньо-зимового періоду. Виявлені недоліки інших автомобілів будуть усунені найближчим часом після детального аналізу кожного з них.
 
Зазначається, що перевірка тривала протягом місяця. Зокрема,  за цей час було оглянуто 435 одиниць транспорту, серед яких: аварійно-відновлювальні машини (РВМ, АВМ, ОВМ), екскаватори, самоскиди, бари, автокрани, водовозки, вакуумні машини, гідромашини, автопідйомники, легкові автомобілі, автобуси, трактори та інші.
 
Так,  окрім техніки, комісія проінспектувала особовий склад управління транспорту Технічного департаменту «Київводоканалу»: водіїв, трактористів, машиністів екскаваторів та інженерно-технічних працівників, загалом майже 500 осіб.
 
Як повідомляла «Україна Комунальна», раніше у ПАТ «АК «Київводоканал» заявляли, що  на 95% виконав план заходів із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.
Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)