Рус Укр
ГоловнаКиївські будніВодопостачанняКиївводоканал проводить профілактичну промивку мереж у Святошинському районі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київводоканал проводить профілактичну промивку мереж у Святошинському районі

Згідно із графіком Київводоканал проводить планову профілактичну промивку мереж в Святошинському районі
Згідно із графіком Київводоканал проводить планову профілактичну промивку мереж в Святошинському районі, повідомляє прес-служба підприємства.
 
У Святошинському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Перемоги, бул. Вернадського, вул. Вітрука, вул. Краснова, вул. Депутатській, вул. Улітіна, вул. Онискевича, вул. Кримського, вул. Степанченко, вул. Кржижанівського. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 23 на 24 травня, а саме з 24:00 до 02:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води № 1 на насосній водопровідній станції «Депутатська».
 
Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.
 

Промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду. 

 
Коментарі (0)