Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїУтилізація ТПВКМДА дозволила здавати в оренду сміттєзбірники
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

КМДА дозволила здавати в оренду сміттєзбірники

У Київраді вважають, що здача в оренду комунальних сміттєзбірників в багатоквартирних будинках дозволить привести їх у порядок, здати в оренду під продаж їжі та інших товарів

У Київраді вважають, що здача в оренду комунальних сміттєзбірників в багатоквартирних будинках дозволить привести їх у порядок, здати в оренду під продаж їжі та інших товарів, заробити на оренді, а також поліпшить якість надання побутових послуг населенню.

Про це стало відомо з ефіру депутата Київради, члена постійної комісії Київради з питань власності Сергія Артеменка в програмі "Депутатська приймальня" на телеканалі "Київ ТВ", яка вийшла 13 червня 2018 року.

Мова в студії зайшла про нещодавно ухвалений Київрадою рішення, згідно з яким сміттєзбірники, розташовані в під'їздах житлових будинків, дозволено здавати в оренду.

"Ми підготували проект рішення, яким фактично доручили київським районним адміністраціям провести інвентаризацію, в результаті якої визначити, які сміттєзбірники їм потрібні для власного користування, а які можуть бути передані в оренду", - заявив Сергій Артеменко.

Депутат нагадав, що з 2010 року сміттєзбірники заборонили здавати в оренду. А з 2012 року з тарифу з обслуговування прибудинкової території виключили оплату на їх утримання, в результаті чого сміттєзбірники стали безгоспними і запущеними.

За словами депутата, орендувати приміщення сміттєзбірника можна буде для надання побутових послуг населенню, а також для торгівлі продуктовими та непродуктові товарами, крім алкоголю.

"За нашими розрахунками, якщо в середньому ставка буде 6-8%, орендна плата для сміттєзбірника розміром 15-20 кв. м складе 3-5 тис. гривень ", - зазначив Артеменко.

На його думку, це може бути дуже вигідною пропозицією для малого і середнього бізнесу.

Депутат нагадав, що Київрада виключила можливість відчуження та приватизації комунальних сміттєзбірників.

Мер Києва Віталій Кличко підписав дане рішення Київради 13 червня.

 

 
Коментарі (0)