Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійКМДА: Київські каштани вбила не сіль, а міль
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

КМДА: Київські каштани вбила не сіль, а міль

КМДА знайшла нового винуватця в загибелі дерев.

Оскільки депутати не захотіли проголосувати за мораторій на застосування сольових сумішей в зимовий період, аби не вбивати дерева, що ростуть обабіч доріг, КМДА знайшла нового винуватця в загибелі дерев.

Так, минулого року чиновники назвали головним вбивцею каштанів на Хрещатику – сольові суміші, що ними посипають дороги та тротуари під час снігопадів.

Тоді КМДА повідомляла, що грунт, що в ньому ростуть дерева, схожий радше на солончак, а не на чорнозем. Від того ми й спостерігаємо повільну, але невпинну загибель дерев.

Втім, направивши черговий запит до КМДА, відповідь кардинально відрізнялась від минулорічної. Виявляється, той факт, що дерева фактично ростуть в сольовому розчині, не впливає на їх життєздатність. Головний ворог дерев відтепер - каштанова мінуюча міль.
 

Втім, якщо в Києві проблема з мінуючою міллю дійсно існує, нашим чиновникам слід було б перейняти досвід Одеси, де ще минулого року знайшли ефективний засіб боротьби із цим небезпечним шкідником. Так звані феромонні пастки, що виготовляються однією з Європейських парфюмерних компаній, допомагають позбавитись від цього шкідника.

 

Пастка приваблює самців метелика, які просто прилипають до неї і гинуть, невзмозі більше літати.

 

За матеріалами Клима Братківського

 
Коментарі (0)