Рус Укр
ГоловнаКиївські будніЖитлоКМДА підготувала нові квартири для вкладчіковв «Еліта-Центр»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

КМДА підготувала нові квартири для вкладчіковв «Еліта-Центр»

Київська міська державна адміністрація продовжує працювати над забезпеченням квартирами інвесторів, ошуканих групою будівельних компаній «Еліта-Центр»

 

Київська міська державна адміністрація продовжує працювати над забезпеченням квартирами інвесторів, ошуканих групою будівельних компаній «Еліта-Центр». Про це повідомив заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп під час мирного мітингу під стінами КМДА

«В останні роки нам вдалося надати квартири 267 обдуреним інвесторам. Ще +1263 постраждалих необхідно забезпечити житлом. І ми не припиняємо працювати над цим - працює постійна конкурсна комісія із залучення інвесторів для будівництва, полягають інвестиційні договори, на частині об'єктів триває будівництво », - зазначив В'ячеслав Непоп.

Він нагадав, що будівництво триває в провулку Платонівському і на вулиці Лук'янівській, де відповідно 10,6% і 9,4% площі передбачені для передачі постраждалим від «Еліта-Центр». На вулиці Милославської, де інвестор зобов'язався надати 7% площі, ведеться робота по обробці будинків і прибудинкової території. Всього за даними об'єктами, які будуть введені в експлуатацію в IV кварталі 2021 року, вже укладені попередні договори на передачу 63 квартир ошуканим інвесторам.Кроме того, в 2020 році КП «Київське інвестиційне агентство» подало повторну заяву на видачу дозволу на будівництво на ділянці на вулиці Оноре де Бальзака в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України. Там передбачено більш 904 кв. м для забезпечення житлом постраждалих від «Еліта-Центр».

Також «замороженими» залишаються понад 5000 кв. м, узгоджені з інвестором, в об'єкті на перетині вулиць Здолбунівської та Тепловозної. Там жителі сусідніх житлових комплексів не перший рік блокують будівництво, незважаючи на наявність у забудовника всієї дозвільної документації.

 

 

 
Коментарі (0)