Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГКМДА повертає киянам комунальне майно
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

КМДА повертає киянам комунальне майно

Загальна площа земельних ділянок, щодо яких були прийняті рішення про повернення у власність територіальної громади м. Києва, складає 1770,88 Га.

До комунальної власності повернули нерухоме майно загальною площею 30 тис. 638 кв. м.

Про це повідомив на прес-конференції заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов, інформує прес-служба КМДА.

За його словами, до правоохоронних органів передано інформацію про порушення, які мали місце при відчуженні об’єктів нерухомого майна, загальною площею близько 60 тис кв. м.

«Ми планували завершити повернення майна до комунальної власності до кінця 2011 року. Але з огляду на те, що не все залежить від КМДА, адже значну роботу виконує прокуратура і багато часу займають судові розгляди, ще рано ставити крапку, оскільки не всі рішення щодо об’єктів були прийняті», – пояснив Олександр Пузанов.

Він пообіцяв, що у разі виявлення приміщень чи земельних ділянок, щодо відчуження яких будуть обґрунтовані юридичні претензії, КМДА звертатиметься до суду.

«За дорученням голови КМДА Олександра Попова ми доведемо до кінця роботу з повернення землі та майна у власність територіальної громади», – заявив заступник.

Як раніше повідомлялося, загальна площа земельних ділянок, щодо яких були прийняті рішення про повернення у власність територіальної громади м. Києва, складає 1770,88 Га.

 
Коментарі (0)