Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійКМДА вирішуватиме долю МАФів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 


 

КМДА вирішуватиме долю МАФів

Під час засідання члени Президії особливу увагу приділяли демонтажу малих архітектурних форм, що розміщені у 1,5 км зоні навколо НСК «Олімпійський» та на основних в’їзних шляхах до міста, в рамках підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи з футбол

У столичній міськдержадміністрації на чолі з першим заступником голови КМДА Олександром Мазурчаком відбулося засідання нового складу Президії комісії з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

Нагадаємо, що основним з головних завдань Президії є попередня підготовка узгоджених пропозицій та рекомендацій з питань демонтажу малих архітектурних форм, які передбачається винести на розгляд комісії.

Під час засідання члени Президії особливу увагу приділяли демонтажу малих архітектурних форм, що розміщені у 1,5 км зоні навколо НСК «Олімпійський» та на основних в’їзних шляхах до міста, в рамках підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Крім того, розглядали питання демонтажу тимчасових споруд, що розміщені на територіях, прилеглих до станцій метрополітену, а також зняття кіосків відповідно звернень та скарг киян, що надходять до столичної адміністрації.

За інформацією комунального підприємства «Київблагоустрій», з початку року демонтовано понад 50 незаконно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)