Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїКМДА знає причину пожежі у центрі Києва
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

КМДА знає причину пожежі у центрі Києва

За попередніми висновками, пожежа в колишньому центральному гастрономі на Хрещатику сталася через халатність будівельників, це вчора під час брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
За попередніми висновками, пожежа в колишньому центральному гастрономі на Хрещатику сталася через халатність будівельників, це вчора під час брифінгу повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
 
“За попередніми висновками, причина пожежі — халатність будівельників, які вели роботи на даху будівлі. Тому я звертаюся до Управління з надзвичайних ситуацій із проханням перевірити всі подібні об’єкти міста на дотримання пожежних норм. Також, я дав доручення профільним департаментам провести перевірку дозвільних документів щодо цього об’єкта. Ще раз нагадаю, що будівля є пам’яткою архітектури, і всі роботи жорстко регламентовані законом”, — сказав Геннадій Пліс.
 
Він зазначив, що власником будівлі є ТОВ “АБ Інвестиції та розвиток”. З товариством укладено угоду ще у 2007 році, на той момент Головним управлінням охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації охоронний договір на нежилий будинок-пам’ятку загальною площею 3507,5 кв. м.
 
Окрім того, він наголосив, що саме власник має відновити пам’ятку архітектури, або передати її місту. Збитки наразі встановлюються.

Нагадаємо, 20 червня, о 16,57 в колишньому гастрономі на Хрещатику трапилась пожежа. На місце події негайно виїхали поліція та пожежники. З метою забезпечення громадської безпеки правоохоронці перекрили частину вулиць Хрещатик та Богдана Хмельницького і забезпечили під’їзд спецтехніки. 

 
Коментарі (0)