Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКотеджі під Києвом дешевшають
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Котеджі під Києвом дешевшають

У 10 районах Київської області на сьогоднішній день налічується 312 котеджних містечок

Середня вартість нерухомості в котеджних містечках Київської області станом на 1 березня знизилася на 12% у порівнянні з початком 2012 року – до $ 1,125 тис. за 1 кв. м, повідомив директор столичної консалтингової компанії «РеалЕкспо» Віктор Коваленко.

«Я прогнозую подальше падіння вартості в котеджних містечках», - сказав він на прес-конференції в Києві в понеділок, при цьому не уточнивши подробиць.

У той же час В.Коваленко відзначив, що зниження вартості в котеджних містечках, зокрема, з розвиненою інфраструктурою, не очікується.

«Найбільше людей цікавлять не котеджі в котеджних містечках, а дешевший сегмент - «town house» (...) вартістю від $30 до $70 тис.», - додав він.

За словами експерта, в 10 районах Київської області на сьогоднішній день налічується 312 котеджних містечок, з яких, зокрема, 70 – у Києво-Святошинському, 60 – в Обухівському та 45 в Макарівському районах.

За даними В.Коваленка, 36% містечок вже побудовані, 32% - на стадії будівництва і 31,8% складають містечка «на папері», будівництво яких – під питанням.

Будівництво ще 84 котеджних містечок, що становить 42% із загальної кількості споруджуваних/проектованих об'єктів, станом на 1 березня «заморожене».

Джерело – «Інтерфакс-Україна»

 
Коментарі (0)