Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаЛінія «ТЕЦ-6 – «Лівобережна» готова до електропостачання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Лінія «ТЕЦ-6 – «Лівобережна» готова до електропостачання

ПАТ «Київенерго» завершило реконструкцію транзитної повітряної лінії 110 кВ «ТЕЦ-6 – «Лівобережна».

Реконструкція підвищить пропускну спроможність лінії, і як наслідок – надійність електропостачання мешканців лівого берегу, - інформує «У.К.» прес-служба компанії.

Реконструкція складалася з двох частин. Заміна ділянки повітряної лінії довжиною 3 км від проспекту Ватутіна до підстанції «Лівобережна» на кабельну була завершена влітку. Другий етап полягав у заміні обладнання транзитної лінії безпосередньо на підстанції і на ТЕЦ-6. Тут встановлене сучасне високовольтне комутаційне обладнання лінії та новітня електронна система керування і захисту. Роботи другого етапу завершилися наприкінці жовтня.

Загальна вартість реконструкції лінії становить близько 60 млн грн.

«Оновлюючи електричні мережі і потужності у кожному районі столиці, Київенерго планомірно виконує взяті на себе зобов‘язання із реалізації інвестиційної програми із дистрибуції електроенергії. Результатом технічного розвитку цього напряму є стабільне і надійне електропостачання киян за рахунок застосування автоматизованих систем диспетчерського управління, недопущення понаднормативних втрат електроенергії, впровадження сучасних інформаційний технологій», – підкреслив генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко.

Нагадаємо, у 2012 році інвестиційна програма ПАТ «Київенерго» передбачає інвестування в розвиток енергокомплексу столиці понад 1 млрд грн (без ПДВ).

Київенерго розпочала реконструкцію лінії 110 кВ «ТЕЦ-6 – «Лівобережна» у вересні 2011 року.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)