Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетика«Київенерго» почало відключати боржників
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

«Київенерго» почало відключати боржників

Станом на 1 березня 2012 року, загальна сума боргу споживачів-юридичних осіб перед Київенерго становить 1,225 млрд гривень.

Київенерго з 20 березня почало припиняти електропостачання низки боржників, які отримали попередження згідно з чинним законодавством, але не погасили заборгованість за спожиту електроенергію.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

Нагадаємо, станом на 1 березня 2012 року, загальна сума боргу споживачів-юридичних осіб перед Київенерго становить 1,225 млрд гривень.

«Законодавство забороняє постачати електроенергію безкоштовно. Ми попередили всіх боржників про можливі наслідки в разі несплати боргу до певної дати. Відсьогодні ми розпочали відключення тих боржників, хто не вжив жодних заходів для вирішення питання заборгованості», - повідомив директор СВП «Енергозбут» ПАТ «Київенерго» Олексій Савенков.

Як повідомлялося раніше, без повної оплати за відпущену споживачам електроенергію «Київенерго» не може повністю розрахуватися з Енергоринком і виконати всі заплановані заходи з підвищення якості послуг, що надаються клієнтам. Якщо Енергоринок недоотримує кошти, він не може розраховуватися з виробниками електроенергії, а ті – платити за енергетичну сировину, інвестувати в надійність обладнання, сплачувати заробітну платню. В результаті боржники роблять заручниками ситуації всю енергогалузь і сумлінних споживачів.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)