Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГМайже 41 тисяча сімей в Києві отримують субсидії
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Майже 41 тисяча сімей в Києві отримують субсидії

У листопаді 2011 кількість сімей, які отримали субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, склала понад 40,9 тисяч

Як повідомляє Головне управління праці та соціального захисту населення, у листопаді 2011 кількість сімей, які отримали субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, склала понад 40,9 тисяч.

Зазначимо, що це на 900 сімей більше, ніж у листопаді 2010 року. Така ситуація склалася завдяки прийнятій Урядом постанові «Про посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг». Згідно з постановою обов’язкова плата за житлово-комунальні послуги зменшена для працюючих громадян – з 20% на 15%, а для непрацюючих пенсіонерів, які зареєстровані та проживають самі, – з 15% на 10%. Також  зменшено кількість документів, які необхідно надавати для призначення субсидії.

Нагадаємо, що отримати субсидії мають право громадяни, 15% або 10% середньомісячного сукупного доходу яких не перевищує розмір плати за житлово-комунальні послуги. Для призначення субсидії громадяни повинні подати до районного управління праці та соціального захисту населення або філії районного управління праці заяву, декларацію про доходи і майновий стан, а також довідки про доходи. Кияни, які за станом здоров’я або з інших поважних причин не можуть особисто звернутися до органів соціального захисту, можуть отримати допомогу в оформленні документів на призначення житлової субсидії вдома.

 
Коментарі (0)