Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійНа Майдані Незалежності запрацював Каскадний фонтан із підсвіткою
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

На Майдані Незалежності запрацював Каскадний фонтан із підсвіткою

Сьогодні на Майдані Незалежності запустили Каскадний фонтан, який після ремонту став світловим.

Таким чином міська влада виконала обіцянку і запустила в роботу п’ять фонтанних комплексів у центрі Києва. На наступний рік заплановано відновлення останнього непрацюючого водограю у центрі  – «Чаші». 

Він зазначив, що капремонт «Каскадного» тривав майже три місяці та коштував майже 1,5 млн грн. Фонтан обладнали підсвіткою, що працюватиме щоденно з 20:00.

«Ми замінили 80% обладнання та зовнішніх елементів, адже під час революції було пошкоджено бруківку і пісок разом з водою забивав фільтри й трубопровід фонтану. Ми замінили чотири насоси великої потужності понад 22 кВт та 36 форсунок. Відновлено бордюрний камінь, перила, гідроізоляцію, замінено всі крани тощо», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантеєв.

Цього року вже відремонтовано шість фонтанних комплексів у центрі Києва, в тому числі біля Національної опери України. У травні запрацювали чотири центральні водограї: «Водяна куля», «Засновникам Києва», «Хрещатик», а також фонтан на вул. Великій Васильківській. Днями запрацювали вісім фонтанів на Русанівському каналі та біля оперного театру. 

 
Коментарі (0)