Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВНа ремонт полігону ТПВ на Київщині виділено мільйон гривен
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

На ремонт полігону ТПВ на Київщині виділено мільйон гривен

На укріплення дамб на полігоні ТПВ №5 в с. Підгірці виділено майже мільйон гривень. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Для виконання відновлювальних робіт із запобігання надзвичайних ситуацій на полігоні твердих побутових відходів №5 в с. Підгірці Обухівського району Київської області виділено 994,835 тис. гривень.

Зокрема, про це йдеться у  розпорядженні КМДА  № 1532 від 5 вересня 2013 р.

Згідно із розпорядженням, замовником виконання відновлювальних робіт визначено  КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція».

Так, департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради спільно із КП «Київбудреконструкція»  доручено провести перевірку причин розмивання дамб полігону ТПВ та в разі виявлення винних вжити заходів щодо відшкодування  витрат бюджету на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що контроль за виконанням цього розпорядження покладено на першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка.

Як повідомляла «Україна Комунальна», у Львові тарифні розрахунки на збирання, зберігання і перевезення твердих побутових відходів отримають лише підприємства, визначені міською радою на підставі проведених конкурсів.

Крістіна Болотова
 
Коментарі (0)