Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїПодіїНафтогаз передав шість квартир у Києві для забезпечення житлом учасників АТО
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Нафтогаз передав шість квартир у Києві для забезпечення житлом учасників АТО

НАК «Нафтогаз України» передає шість квартир у місті Києві Національній поліції для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України
НАК «Нафтогаз України» передає шість квартир у місті Києві Національній поліції для забезпечення житлом учасників антитерористичної операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та стали особами з інвалідністю внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, повідомляє прес-служба підприємства.
 
За ініціативи Нафтогазу та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів Украйни від 21.03.2018 №172-р «Про відчуження нерухомого майна дочірньої компанії «Газ України» Нафтогаз безоплатно передає квартири по вул. Дніпровська набережна та пр. Григоренка сумарною балансовою вартістю 3,415 млн грн. Зазначені квартири придбані ДК «Газ України» внаслідок здійснення господарської діяльності.
 

У березні 2017 року Нафтогаз та «Газ України» безкоштовно передали до Міністерства внутрішніх справ України для забезпечення житлом учасників АТО та їхніх родин 50 квартир у місті Горішні Плавні (Полтавська область), сумарною ринковою вартістю майже 35 млн грн. 

 
Коментарі (0)