Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїНовини ЖКГОСББ і ЖБК довіряються інформаційно-обчислювальним центрам
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

ОСББ і ЖБК довіряються інформаційно-обчислювальним центрам

У комунальному підприємстві «Головний інформаційно-обчислювальний центр» послуги отримують 144 ОСББ та 492 ЖБК.

Тільки упродовж двох останніх місяців у підприємстві розпочали обслуговуватись нові 4 ОСББ та 5 ЖБК. Усього ж з початку року на обслуговування до КП «ГІОЦ» додалося 26 нових організацій некомунальної форми власності.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.

Сьогодні у підприємстві обслуговуються всі житлові організації комунальної форми власності Києва та близько 50% житлових організацій некомунальної форми власності.

«Ініціаторами переходу на обслуговування до підприємства все частіше стають не голови ОСББ, а саме мешканці будинків. Адже одним із головних етапів розщеплення платежів населення – це щоденний розподіл та надходження коштів на рахунки виробників-виконавців комунальних послуг. Тобто забезпечується цільове використання коштів, сплачених мешканцями за спожиті комунальні послуги», – зауважив директор КП «ГІОЦ» Станіслав Каплуненко.

Він додав, що саме прозорість процесу розрахунків за спожиті послуги, яка забезпечуються загальноміською системою нарахування і обліку сплати, сприяє стабільності фінансового стану житлової організації.

 
Коментарі (2)
Вася
10 Вересня 2012 p. 14:48
Брехун и проходимец этот Каплуненко. При расчетах они завишают показатели в 2 раза. Вор вместе с Яструбинским. Будет лизать сковородку в аду за брехню
Вася
10 Вересня 2012 p. 14:51
Бог велел прощать мерзавцев. Но пусть эта банда6 Попов, мазурчак, Яструбинский. коплуненко будут прокляты. Воры и мерзавцы. Никак не нажрутся.