Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняПАТ «Київводоканал» задумалося про зиму
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

ПАТ «Київводоканал» задумалося про зиму

«Київводоканал» розпочав щорічну підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

ПАТ «Київводоканал» розпочав щорічну підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період. На сьогодні середній відсоток виконання Товариством плану заходів становить 42,72%.

Про це « У.К.» повідомили в прес-службі ПАТ «АК «Київводоканал».

З початку підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період, (з травня по липень цього року): здійснено профілактичний ремонт і випробування 28 систем опалення виробничих та побутових приміщень (майже на 40% від запланованого обсягу робіт); шляхом ремонту утеплено 1 тис. 293 м2 виробничих і побутових приміщень (40%); перевірено і герметизовано 552 інженерних вводи будівель і споруд (66,35% від запланованого обсягу робіт); перевірено технічний стан 28 систем електрообладнання та здійснено їх ремонт (40%); перевірено та здійснено ремонт 4 тис. 850 пожежних гідрантів (47% від запланованої кількості); підготовлено шість резервних джерел енергоживлення – дизельних і бензинових електростанцій (50% запланованого обсягу робіт); підготовлено десять відкачувальних засобів (45,45% запланованого обсягу робіт); обстежено шість водопровідних дюкерних переходів (37,5% від запланованої кількості); обстежено два каналізаційних дюкерних переходи (28,57%); обстежено і відремонтовано 60 водопровідних колодязів (40%), 20 водопровідних колонок (39,22%); 60 артезіанських свердловин (40%); обстежено і відремонтовано 612 каналізаційних оглядових колодязів (40%); підготовлено 174 транспортні засоби та механізми до роботи в осінньо-зимовий період (41%); придбано 48 т повареної солі і 28 т вугілля для забезпечення роботи котелень (відповідно по 40% від потреби).

До кінця жовтня Товариство буде готове забезпечити безперебійну роботу аварійних служб, систем водопостачання та водовідведення навіть за умов різкого пониження температурних режимів.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)