Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГПідопічні Литвина відремонтують розв’язку на Печерську за чверть мільярда з бюджету
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 









 

Підопічні Литвина відремонтують розв’язку на Печерську за чверть мільярда з бюджету

Державний будівельний комбінат Управління справами Верховної Ради, яку очолює Володимир Литвин, за 260,28 млн грн здійснить реконструкцію транспортної розв’язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі
КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» 12 грудня за результатами тендерів уклало угоди на реконструкцію двох транспортних розв’язок в Печерському районі столиці. Вартість двох угод склала 421,77 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Корпорація «Альтіс-Холдинг» за 161,48 млн грн здійснить реконструкцію транспортної розв’язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе у Печерському районі. «Альтіс-Холдинг» бізнесмена Олександра Глімбовського відоме тим, що отримало величезні підряди на будівництво Львівського аеропорту та аеропорту «Бориспіль».

Державний будівельний комбінат Управління справами Верховної Ради, яку очолює Володимир Литвин, за 260,28 млн грн здійснить реконструкцію транспортної розв’язки на перетині бульвару Дружби Народів та Наддніпрянського шосе у Печерському районі.

Закупівлю здійснено за кошти державного бюджету. Згідно з інформацією замовника, роботи мають бути завершені в січні-лютому 2012 року.

Джерело – «Наші гроші»


 
Коментарі (0)