Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОпалювальний сезон 2020-2021Початок опалювального сезону у столиці залежить від погодних умов
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Початок опалювального сезону у столиці залежить від погодних умов

Опалювальний сезон у столиці розпочнеться після того як протягом трьох діб середньодобова температура становитиме нижче +8 градусів

Опалювальний сезон міська влада розпочинатиме, орієнтуючись на погодні умови. Чинним законодавством передбачено, що орган місцевого самоврядування може приймати рішення про початок опалювального сезону після того як температура зовнішнього повітря опуститься до +8 й нижче градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль. Про це під час засідання антикризового штабу з підготовки до зими заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, міські служби щоденно проводять моніторинг погодних умов у столиці і наразі середньодобова температура перевищує +10 градусів.
 
У закладах охорони здоров’я та соціальної сфери, освітніх та виховних установах підключення до тепла здійснюватиметься за індивідуальними заявками.
 
«Що стосується житлового сектору, то протягом серпня-вересня інспекторами Житлово-комунальної інспекції у місті Києві перевірено більше сотні проблемних будинків на предмет підготовки до зими. За результатами перевірок винесено 5 доган керівникам житлово-експлуатаційних дільниць. Було зафіксовано затоплення та антисанітарію у підвалах, відсутність шибок та утеплення дверей, технічні несправності в системі теплопостачання будинку. До 1 жовтня усі ці недоліки мають бути усунуті», – повідомив заступник голови КМДА. 
 
Коментарі (0)