Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГПодорожчання проїзду в Києві до 8 гривень можуть відкласти
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Подорожчання проїзду в Києві до 8 гривень можуть відкласти

Поки не запроваджено єдиний квиток, тарифи повинні залишатися колишніми, кажуть у Київраді

Поки не запроваджено єдиний квиток, тарифи повинні залишатися колишніми, кажуть у Київраді

Підвищення вартості проїзду до 8 грн в громадському комунальному транспорті з 14 липня можуть відстрочити. У середу на засіданні комісії Київради з питань транспорту проголосували за проект рішення про заборону підвищення тарифів до впровадження єдиного квитка і проведенні незалежного публічного аудиту "Київського метрополітену" і "Київпастрансу".

"Поки не запроваджено єдиний квиток, тарифи повинні залишатися колишніми. За цей час необхідно провести аудит, що дасть розуміння реальних витрат на метро і наземний транспорт", - пояснив автор проекту рішення депутат Київради Юрій Сиротюк.

Проект рішення повинна також розглянути бюджетна комісія. Якщо його підтримають, документ буде переданий на голосування до Київради.

Нагадаємо, у вівторок, 12 червня, працівники КП "Київпастранс" спільно з Національною поліцією провели першу перевірку пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків і діючих документів, що дають право на безквитковий проїзд.

Як повідомлялося раніше, за перший місяць 2018 року контролери оштрафували за безквитковий проїзд в міськтранспорту більше 2,5 тис. Пасажирів, майже на 1 тисячу менше, ніж у минулому році. Втім, кількість спійманих "зайців" за останні кілька років зростає: якщо в 2015 році таких було 14 тисяч, то за 2017 рік впіймали понад 42 тисяч "зайців".

 

 
Коментарі (0)