Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійПоловина водіїв Києва сприяє корупції на парковках
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Половина водіїв Києва сприяє корупції на парковках

У КП «Київтранспарксервіс» заявили, що кожен другий водій сприяє зловживанням на парковках через те, що не бере чек та талон, які підтверджують сплату послуги.

Майже половина столичних водіїв під час паркування не беруть чек та талон, які підтверджують сплату послуги. Про це повідомили у відділі контролю якості комунального підприємства. «Київтранспарксервіс». Такі дії стимулюють зловживання зі сторони паркувальників.

Як зазначають у комунальному підприємстві, співробітники відділу здійснюють щоденний моніторинг роботи контролерів на паркувальних майданчиках. Постійно наголошують паркувальникам про необхідність видавати фіскальний чек та талон. Проте, майже половина водіїв за власним бажанням дають паркувальникам готівку, навіть там, де є паркомати, не вимагаючи жодних документів, які підтверджують сплату. Тобто в таких випадках, водії самі стимулюють зловживання та обіг «сірої» готівки на парковках.

У «Київтранспарксервісі» зазначають: ефективна боротьба з фінансовими махінаціями у системі паркування можлива за умови відповідальності обох сторін. Наразі підприємство будує систему, коли людський фактор буде зведено до мінімуму. І водій матиме змогу користуватися паркоматами на всіх без винятку парковках або ж сплачувати за послугу за допомогою мобільного телефону.

Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», сьогодні та у неділю станція метро «Майдан Незалежності» та один з виходів станції «Хрещатик» будуть зачинені на вихід. Це пов’язано з проведенням заходів до річниці Революції Гідності.

 
Коментарі (0)