Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоПоштову площу в Києві «перериють»
Новини ЖКГ
15 Липня 2020 p.
14 Липня 2020 p.
13 Липня 2020 p.
09 Липня 2020 p.
08 Липня 2020 p.
07 Липня 2020 p.
06 Липня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Поштову площу в Києві «перериють»

Будівництво транспортної розв'язки на Поштовій площі в Києві розпочнеться відразу після чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Будівництво транспортної розв'язки на Поштовій площі в Києві розпочнеться відразу після чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в Facebook.

«На цьому тижні заробили дві розв'язки в районі моста Патона і Паркової алеї. Це як раз реалізація ідеї, щоб можна було по набережній без світлофорів перетнути практично весь Київ. В процесі реалізації цієї ідеї наступна розв'язка буде побудована на Поштовій площі, її будівництво почнеться відразу ж після Євро - 2012 і буде завершено орієнтовно в лютому 2013 року. Далі на цьому маршруті буде закінчено будівництво Подільського мостового переходу і ще кілька розв'язок... Друга ідея - зробити таку ж дорогу, яка проходила по Лівому березі і також забезпечувала можливість перетину всієї лівобережної частини Києва без світлофорів. Але це вже плани на 2014-2015 роки», - зазначив Азаров.

Нагадаємо, вчора, 5 квітня, в Києві була відкрита транспортна розв'язка на перетині Дніпровського спуску до Набережному шосе біля мосту Патона. Вартість будівництва цієї ділянки склала 175 млн грн.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)