Рус Укр
ГоловнаКоментаріОпалювальний сезон 2024-2025П.Пантелеєв: "Кількість аварій на теплових мережах цієї зими зменшилась на 15%"
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

  

  

П.Пантелеєв: "Кількість аварій на теплових мережах цієї зими зменшилась на 15%"

Порівняно з опалювальним періодом 2023/2024 зменшилась на 15% кількість аварійних ситуацій, пов’язаних із пошкодженням теплових мереж
У Києві підбивають підсумки опалювального сезону, що завершився. Порівняно з опалювальним періодом 2023/2024 зменшилась на 15% кількість аварійних ситуацій, пов’язаних із пошкодженням теплових мереж. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
«Враховуючи рівень зношеності теплових мереж міста, аварії під час опалювального сезону виникали й усувались у поточному режимі. Але важливо те, що їх було менше. Це результат підготовчої роботи в міжсезоння: проведення гідравлічних випробувань, планової заміни найбільш зношених ділянок трубопроводів на основі ретельної діагностики», – зауважив Петро Пантелеєв.
 
Загалом у всіх районах міста у 2023 році замінено понад 60 км трубопроводів різного діаметру. Їх визначали на основі аналізу інформації про кількість пошкоджень, що відбувались на трубопроводах упродовж останніх років експлуатації, та з урахуванням терміну експлуатації труб.
 

«Як бачимо, такий підхід дає результат, і ми застосовуватимемо його цього року, готуючись до наступної зими», – сказав посадовець. 

 
Коментарі (0)