Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоПрокуратура столиці відвойовує троєщинські недобудови
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Прокуратура столиці відвойовує троєщинські недобудови

Прокуратура вимагає повернути у комунальну власність недобудовану школу на Троєщині.

Прокуратура Деснянського району Києва заявила до Господарського суду позов про повернення у комунальну власність недобудованої школи на Троєщині. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Деснянською РДА у 2007 році було укладено з ТОВ «Українська будівельна компанія «Укрсоцбуд» договір інвестування завершення будівництва школи на вул. Драйзера, 40, що у житловому масиві Вигурівщина-Троєщина.

У подальшому товариством на підставі рішення Господарського суду м. Києва оформлено право власності на об'єкт незавершеного будівництва та продано його ТОВ «Глобал Строй – 3».

Прокурорською перевіркою встановлено, що за апеляційною скаргою Деснянської РДА рішення Господарського суду скасовано та апеляційною інстанцією постановлено нове рішення, яким відмовлено у задоволенні позову ТОВ «Українська будівельна компанія «Укрсоцбуд» про визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва.

Як з'ясувалося, товариством умови інвестиційного договору не виконано, школу не добудовано та в експлуатацію не введено. Натомість, за договором інвестування право власності на частину об'єкту інвестування у товариства може виникнути лише після введення її в експлуатацію. Крім цього, Київрадою рішення про відчуження комунального майна не приймалося.

Катерина Ляшевська

 
Коментарі (0)