Рус Укр
ГоловнаКиївські будніЖитлоРятувальники зрізатимуть замки з укриттів, якщо балансоутримувачі не відкриватимуть їх
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

Рятувальники зрізатимуть замки з укриттів, якщо балансоутримувачі не відкриватимуть їх

Всі укриття, які належать до фонду захисних споруд та нанесені Департаментом муніципальної безпеки на мапу укриттів, мають бути відкриті та доступні для мешканців під час повітряної тривоги.
Київська міська державна адміністрація повідомила, що всі укриття, які належать до фонду захисних споруд та нанесені Департаментом муніципальної безпеки на мапу укриттів, мають бути відкриті та доступні для мешканців під час повітряної тривоги. 
 
Балансоутримувачі мають цілодобово забезпечувати доступ населення до укриттів цивільного захисту за сигналів про повітряну загрозу. Якщо ж укриття залишатимуться закритими під час тривоги – рятувальники разом з поліцією зрізатимуть замки, аби надати доступ мешканцям до захисних споруд.
 
«Доступ до всіх укриттів, які є об'єктами цивільного захисту та внесені у відповідний реєстр, має бути забезпечений для всіх мешканців міста Києва у будь-який час доби за сигналів повітряної тривоги. Саме ці об'єкти позначені на мапі укриттів, опублікованій на сайті КМДА. Якщо двері позначених на мапі укриттів зачинені під час повітряної тривоги, мешканці можуть зателефонувати рятувальникам або в поліцію за номерами  «101» або  «102». Тоді замки на дверях просто зрізають, і доступ до укриття буде відкрито, аби люди були у безпеці. Такий досвід у нас уже є, на жаль, періодично ми отримуємо скарги на зачинені укриття і реагуємо відповідно. В умовах постійної загрози обстрілів ризикувати життям людей абсолютно неприпустимо. Ми вимагаємо від балансоутримувачів виконувати свої обов'язки сумлінно», – розповів директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.
 
Нагадаємо, через загрозу повторних ракетних обстрілів міська влада закликає мешканців не нехтувати сигналами повітряної тривоги та одразу йти в укриття. Варто брати з собою теплий одяг, воду, запас їжі, зарядні пристрої для телефонів.
 
Коментарі (0)