Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняШведські фанати «осушили» Київводоканал
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Шведські фанати «осушили» Київводоканал

З 8 по 18 червня шведські футбольні фани використали близько 380 тис. літрів води, з яких 300 тис. - для приймання душу та інших побутових потреб.

 

За 10 днів шведські футбольні фанати випили 80 тисяч літрів води і ще 300 тисяч використали для побутових потреб.
 
Про це «У.К.» повідомили в прес-службі Київводоканалу.
 
Київводоканал і надалі продовжує опікуватися водопостачанням на території фан-кемпінгу Труханового острова протягом проживання там уболівальників зі Швеції. З цією метою у таборі працюють водовозки питної води для забезпечення потреб кухні, а також побуту мешканців табору.
 
«Так, з 8 по 18 червня шведські футбольні фани  використали близько 380 тис. літрів води, з яких 300 тис. - для приймання душу та інших побутових потреб. Кемпінг на Трухановому розрахований на 6 тис. 446 осіб, хоч сьогодні там перебуває близько 3 тис. Вболівальників», - йдеться у повідомленні.
 
У загальному, за даними аналітичного відділу Київводоканалу, водоспоживання у столиці у зв'язку з проведенням футбольного чемпіонату Євро-2012 і прибуттям чималої кількості гостей до столиці не збільшилося, а навпаки — навіть зменшилося. Так, середньодобова подача води Києву у травні цього року становила — 833 тис. 448 літрів , а у червні - 814 тис. 294 літри. Це пов'язано з тим, що багато мешканців на період Євро-2012  узяли відпустки і виїхали з міста.
 
Для порівняння, з 8 по 18 червня цього року у водопровідну мережу міста Київводоканалом було подано 8 тис. 992  л. води, за аналогічний період минулого року - 9 тис. 568 л.

 

Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)