Рус Укр
ГоловнаКиївські будніОпалювальний сезон 2020-2021Статутний капітал КП «Київтеплоенерго» збільшений на 800 млн гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Статутний капітал КП «Київтеплоенерго» збільшений на 800 млн гривень

Статутний капітал КП «Київтеплоенерго» збільшений на 800 млн гривень. За відповідне рішення проголосували 62 депутати Київської міської ради.
Статутний капітал КП «Київтеплоенерго» збільшений на 800 млн гривень. За відповідне рішення проголосували 62 депутати Київської міської ради.
 
Для фактичного наповнення статутного капіталу необхідними коштами, які будуть спрямовані на придбання протиаварійної техніки та ремонтних матеріалів, а також енергоносіїв, будуть внесені зміни до бюджету міста Києва. 
 
«Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю та обслуговування спецтехніки, придбання обладнання та запасів ремонтних матеріалів, що будуть гостро необхідні для усунення аварій на старті та під час опалювального сезону, а також на придбання енергоносіїв», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
За його словами, в міжопалювальний період у Києві ліквідували понад п’ять тисяч пошкоджень. Зважаючи на тривалу відсутність теплоносія в мережах, під час старту опалювального сезону комунальні служби враховують ризик підвищеної аварійності.
 

Нагадаємо, КП «Київтеплоенерго» стало виконавцем послуг з постачання гарячої води та опалення у Києві з травня поточного року після завершення угоди з ПАТ «Київенерго». Із 1 серпня підприємство забезпечує роботу ТЕЦ5 та ТЕЦ6, а також сміттєспалювального заводу «Енергія». 

 
Коментарі (0)