Рус Укр
ГоловнаФінансування ЖКГСтолиці «підкинуть» декілька мільйонів на благоустрій
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столиці «підкинуть» декілька мільйонів на благоустрій

авдяки перерозподілу коштів 36,6 млн грн додатково отримає Головне управління транспорту та зв’язку – кошти підуть на заходи з асфальтування та благоустрій прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.

Київською міською державною адміністрацією підготовлено проект рішення Київської міської ради про внесення змін до бюджету міста Києва на 2012. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.

Так, Головне управління охорони здоров’я КМДА додатково отримає 1,5 млн грн. на закупівлю медикаментів для лікарень, які задіяні в обслуговуванні гостей та вболівальників чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Крім того, завдяки перерозподілу коштів ще 36,6 млн грн додатково отримає Головне управління транспорту та зв’язку – кошти підуть на заходи з асфальтування та благоустрій прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, а також встановлення системи відеоспостереження на території, прилеглій до НСК «Олімпійський».

«Крім того, у зв’язку з перевиконанням доходів по Київському міському фонду охорони навколишнього природного середовища пропонується збільшити доходи спеціального фонду бюджету на 6,1 млн. грн. та видатки на охорону і раціональне використання природних ресурсів. Ще 2,3 млн грн буде спрямовано на вирішення питань, пов’язаних із створенням та відновленням зелених насаджень в сумі», - уточнив Руслан Крамаренко.

 

Ольга Туча
 
Коментарі (0)