Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтоличні довгобуди переживуть бюджетну кризу
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Столичні довгобуди переживуть бюджетну кризу

Уряд продовжує політику розвитку Києва: всі інфраструктурні об'єкти, які планувалися до здачі в експлуатацію у 2013 році, будуть завершені поточного року.

У цьому запевнив Прем'єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на запитання користувача соціальної мережі Фейсбук, - інформує «Україну Комунальну» прес-служба Кабміну.

«Всі ті об'єкти, які будувалися у 2012 році і намічені до пуску у 2013 році, не будуть заморожені, а будуть завершені», - підкреслив Глава Уряду.

Микола Азаров повідомив, що нещодавно відбулася нарада за участю Віце-прем'єр-міністра з питань регіональної політики і головою Київської міськдержадміністрації, на якому розглянуті всі перспективні будівництва у Києві на 2013 рік.

«Зараз усі вони перебувають на опрацюванні. Рішення по них будуть прийняті найближчим часом. Але ми не змінили своєї політики розвитку Києва, і будемо твердо дотримуватися цієї політики», - акцентував Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, у зв'язку з прийняттям державного бюджету на 2013 рік у столичній скарбниці утворилася «дірка» у 4 млрд грн. Це послужило приводом для заяви голови КМДА Олександра Попова раніше, що Київ не зможе вести нормальну життєдіяльність і що всі будівництва, розпочаті в 2012 році, повинні будуть заморозити.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)