Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЕлектроенергетикаСтоличні комунальні підприємства заборгували за електроенергію майже 400 млн грн
Новини ЖКГ
25 Травня 2018 p.
24 Травня 2018 p.
22 Травня 2018 p.
21 Травня 2018 p.
18 Травня 2018 p.
17 Травня 2018 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


Погода

Столичні комунальні підприємства заборгували за електроенергію майже 400 млн грн

​Комунальні підприємства життєзабезпечення столиці заборгували за електроенергію майже 400 млн грн

Комунальні підприємства життєзабезпечення столиці за підсумками першого півріччя 2016р. заборгували Київенерго за спожиту електроенергію більш ніж 399 млн грн. З початку року сума заборгованості зросла майже вдвічі.

Найбільшими боржниками серед підприємств цієї групи споживачів є ПАТ «АК «Київводоканал» та КП «Київпастранс», борги яких станом на 1 липня досягли 344,8 млн грн та 38,6 млн грн відповідно.
 
Зокрема, «Київпастранс» за підсумками півріччя збільшив борги майже на третину. З приводу заборгованості підприємства, яке забезпечує роботу міського автомобільного та електротранспорту, Київенерго зверталося до органів влади різних рівнів. Однак до цього часу дієвого механізму розв'язання проблеми так і не було визначено, говорять в компанії. До того ж, за прогнозами самого «Київпастрансу», борг підприємства за спожиту електроенергію перед ПАТ «Київенерго» до кінця поточного року зросте у 3 рази – до 116,3 млн грн.
 
ПАТ «Київенерго» закликає Київську міську держадміністрацію та керівництво «Київпастрансу» знайти джерело фінансування, яке дозволить підприємству своєчасно та у повному обсязі розраховуватися за спожиту електричну енергію. У іншому випадку Київенерго буде змушене вдатися до крайніх заходів та почати відключення об'єктів КП «Київпастранс» від електроенергії.
 
В Київенерго говорять, що розуміють важливість забезпечення потреб киян транспортними послугами, водночас не можуть здійснювати поставку електроенергії без повної та своєчасної оплати. Борги споживачів не дозволяють Компанії забезпечувати стовідсотковий рівень розрахунків з ДП «Енергоринок» за куповану електричну енергію.
 
Наразі через низьку платіжну дисципліну споживачів майже всі їхні кошти через спеціальні рахунки автоматично, відповідно затвердженого НКРЕКП нормативу, перераховуються ДП «Енергоринок».
 
Коментарі (0)