Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійСтоличні підземні переходи віддали на поруки інвесторам
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

Столичні підземні переходи віддали на поруки інвесторам

Київська влада прийняла рішення передати на утримання інвесторів усі підземні переходи.

Умовами конкурсу передбачено, що інвестор за свій кошт утримує переходи та проводить ремонт, а також відповідає за чистоту у радіусі 20 метрів від переходу.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.

Таким чином, вдасться забезпечити належний стан підземних переходів та зекономити на їх утриманні. Адже за словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренка, утримання 228 переходів коштує 12 млн грн. При цьому від оренди місто отримує лише близько 4 млн грн.

«Ми плануємо передати інвесторам абсолютно всі переходи. Наразі з п’яти лотів (у кожному по два райони) за чотирма вже підписаний договір з інвесторами. Умовами конкурсу ми зобов’язуємо інвестора поліпшити технічний стан підземних пішохідних переходів та взяти на себе відповідальність за ліквідацію стихійної торгівлі. У свою чергу інвестор отримує право в установленому порядку розміщувати в підземних переходах тимчасові збірно-розбірні конструкції торговельного призначення з урахуванням діючих нормативів», – пояснив Руслан Крамаренко.

Так, 61 підземний перехід у Голосіївському та Деснянському районах перейшов в управління ТОВ «Торгова рада» – після підписання договору підприємство вже інвестувало 212 тис. грн у ремонт 14 підземних переходів – зроблено ремонт сходів, косметичний ремонт тощо.

«Інвестор звітує про виконані роботи, інформує про проблеми, що виникають, ми знаходимось у постійному діалозі. Поки роботи тільки розпочались, але вже за кілька місяців можна буде оцінити, як змінився зовнішній вигляд підземних переходів міста», – зазначив Руслан Крамаренко.

З інвесторами, які не виконуватимуть своїх зобов’язань щодо утримання підземних переходів, місто розриватиме договори.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)