Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтоличні шумахери отримають нову розв'язку
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичні шумахери отримають нову розв'язку

Розв'язку на Поштовій площі у Києві відкриють у травні 2013 року.

Розв'язку на Поштовій площі у Києві відкриють у травні 2013 року. Про це сьогодні заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко.

«Ми зараз корегуємо проект і десь наприкінці липня почнемо будівельні роботи. Зараз випрацьовуємо схему з'їздів і об'їздів. До дня Києва наступного року ми спробуємо запустити Поштову площу», - сказав пан Голубченко.

Нагадаємо, як повідомляла раніше «У.К.», комунальна корпорація «Київавтодор» окреслила чіткі плани щодо модернізації вулично-шляхової мережі на 2012 рік.

Зокрема, заплановане продовження будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро, а також будівництво заїзду на Подільський мостовий перехід з вул. Набережно-Хрещатицької в районі вул. Верхній та Нижній вал.

У планах «Київавтодору» на наступний рік - будівництво великої кільцевої дороги на ділянці від вул. Рокосовського до вул. Богатирської, зведення транспортної розв'язки на перетині бульв. Дружби Народів та Наддніпрянського шосе, а також завершення ІІ черги будівництва транспортного вузла на примиканні просп. Науки до Столичного шосе.

Буде виконана реконструкція транспортної розв'язки на примиканні Дніпровського узвозу до Набережного шосе. На капітальну реконструкцію також чекає і Поштова площа.

Анна Недогибченко
 
Коментарі (0)