Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГСтоличні ЖЕКи наживаються на неіснуючих послугах
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичні ЖЕКи наживаються на неіснуючих послугах

Частина київських ЖЕКів завищують тарифи і включають до квартплати неіснуючі послуги

Частина київських ЖЕКів завищують тарифи і включаютьдоквартплатинеіснуючі послуги.

Про це журналістам ТСН заявили в прокуратурі Києва, перевіривши більше десятка столичних ЖЕКів – як приватних, так і комунальних.

Так, «Київенерго» відключилона 4 місяці один зі столичних будинків через борги по гарячій воді.Як з'ясувала прокуратура, люди все ж за воду платили, і ЖЕК «Геолог» просто не перераховував отримані гроші.З директором ЖЕКу журналістам поспілкуватися не вдалося –урозпал робочого дня двері в установі були зачинені.

Тим часом прокуратура Києва вже перевірила 13 ЖЕКів, і в кожному виявила порушення, деякі з яких «потягнули» на кримінальну справу.Одні дописували в тарифи обслуговування неіснуючих сходів і ліфтів, інші – брали гроші за те, що прибирали територію, на якій стоїть сам будинок.Це по 20-30 млн гривень тільки на одну керуючу компанію, яка працює на території району.

Такі факти були виявлені в Деснянському районі, а в Дніпровському зараз порушені кримінальні справи, що знаходяться на досудовому слідстві.
Щоб не платити зайвого, людям радять запитувати у ЖЕКах, які саме послуги надають на суми, що вписані в платіжки. А столична прокуратура обіцяє найближчим часом перевірити всі ЖЕКи – які тарифи встановлюють і за що беруть гроші з людей.

Джерело – Yтро.ua за матеріалами ТСН 


 
Коментарі (0)