Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТранспортСтолична підземка планує перейти виключно на єдиний електронний квиток
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столична підземка планує перейти виключно на єдиний електронний квиток

У столичній підземці планують відмовитися не тільки від жетонів, але і від проїзних - тобто перейти виключно на єдиний електронний квиток
У столичній підземці планують відмовитися не тільки від жетонів, але і від проїзних - тобто  перейти виключно на єдиний електронний квиток, про це повідомила прес-секретар КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон.
 
Жетони будуть повністю виведені з обігу до 31 жовтня, але «зелені картки» ще деякий час будуть діяти. Конкретні терміни в метрополітені поки не називають.
 
«У перспективі, за рішенням міста, повинен працювати тільки електронний квиток. 29 липня вже перший вестибюль на Теремках так заробив. Картки метро не продаються, проходити ще можна. Зараз поки перехідний період, всі інструменти працюють», - повідомила Наталія Макогон. Жетони повністю припиняють використовувати на окремих вестибюлях станцій метро: Позняки, Теремки та Іподром, Нивки, Кловська. У КМДА оголосили, що 31 жовтня місто офіційно перейде на е-квиток. Оплатити проїзд можна буде разовими квитками з QR-кодами і Kyiv Smart Card.
 

Остання, на відміну від «зеленої карти» метро, коштує 50 гривень, і ця вартість не повертається. КП "Київський метрополітен" закупить 150 «автоматизованих робочих місць касирів», які продаватимуть картки. 

 
Коментарі (0)