Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтолична влада планує згорнути ще одну нелегальну забудову
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Столична влада планує згорнути ще одну нелегальну забудову

Столична міськадміністрація готує проект рішення Київради про скасування договору оренди земельної ділянки на вул. М.Булгакова, 9, що у Святошинському районі міста

Столична міськадміністрація готує проект рішення Київради про скасування договору оренди земельної ділянки на вул. М.Булгакова, 9, що у Святошинському районі міста.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

За словами заступника голови КМДА Михайла Кучука, попередня влада видала забудовнику ряд необхідних документів на будівництво, проект пройшов містобудівну раду, але зводити висотний будинок за вказаною адресою не можна відповідно до норм. Крім того, до адміністрації надійшли масові скарги від мешканців прилеглих будинків, які проти такого будівництва.

«За дорученням голови КМДА Олександра Попова, зараз ми готуємо проект рішення Київради, яким скасуємо договір оренди земельної ділянки. Зазначу, що забудовник грубо порушує державні будівельні норми. Він посягає на територію вже зведених будинків, зачіпає пішохідні доріжки. Також з цього приводу ми звернулися до правоохоронних органів», – сказав М.Кучук та зазначив, що дозвіл на встановлення паркану анульовано.

Крім того, сьогодні, 20 березня, представник міської адміністрації виїхав на місце та, поспілкувавшись із мешканцями запевнив, що міська влада не допустить будівництва на цій земельній ділянці.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)