Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББСтоличне ОСББ спіймали на здирництві
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Столичне ОСББ спіймали на здирництві

Столичне ОСББ «Комфорт» протягом трьох років удвічі завищувало тарифи за комунальні послуги для мешканців багатоповерхівок по вулиці Герцена, 17-25 у Шевченківському районі

Про це свідчать результати перевірки, проведеної прокуратурою Шевченківського району міста із залученням фахівців Київського відділення Антимонопольного комітету України. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Прокуратури міста Києва.

За висновками контролерів упродовж 2010 року, а також частково у минулому та поточному роках, ОСББ нараховувалися комунальні платежі за самостійно визначеними тарифами, які багато разів перевищували розмір, встановлений Київською міською державною адміністрацією.

Зокрема упродовж січня-лютого 2010 року мешканцям будинків по вулиці Герцена, 17-25 при нарахуванні плати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій даним ОСББ застосовувався тариф в розмірі 2,35 грн. за кв. м. А у березні-квітні 2010 року цей тариф ОСББ було необґрунтовано завищено аж до 3 грн. Хоча, КМДА на той час було встановлено тариф на такі послуги у розмірі 1,10 грн.
      
За результатами перевірки Антимонопольний комітет застосував до ОСББ «Комфорт» фінансові санкції та зобов’язав провести перерахунок комунальних платежів, сплачених мешканцями даних будинків упродовж останніх трьох років, та повернути їх людям.

Крім цього, прокуратура району вимагає притягнути до відповідальності посадовців управління житлово-комунального господарства, котрі не забезпечили належного контролю та допустили застосування завищених тарифів.

 
Коментарі (0)