Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтоличних пільговиків переселять на Борщагівку
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Столичних пільговиків переселять на Борщагівку

До Дня Незалежності України на вулиці Борщагівській, 152-А, В, що у Солом’янському районі столиці, урочисто відкриють 16-поверхову новобудову.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.

У будинку 180 квартир, зведений він на місці двох триповерхових гуртожитків 1950 та 1953 років побудови, мешканців яких було відселено в нові постійні помешкання.

Зауважимо, що 101 квартира у вказаному будинку профінансована за Міською програмою будівництва доступного житла «70/30». З них однокімнатних квартир – 18, двокімнатних – 57, а трикімнатних – 26. Саме ці квартири отримають родини потерпілих у зв’язку з аварією на Чорнобильській АЕС, науково-педагогічних працівників, працівників МВС, інвалідів війни, працівників охорони здоров’я, учасників бойових дій, учасників війни, працівників ЖКГ та інших пільгових категорій киян.

Нагадаємо, що наразі в столиці на квартирному обліку перебуває близько 19 тисяч родин, які виявили бажання поліпшити свої житлові умови за програмою будівництва доступного житла.

У 2012 році за згаданою програмою завершено зведення 7-ми житлових будинків, а до кінця поточного року планується ввести в експлуатацію ще 8 новобудов.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)