Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГСтоличну Дарницю перериють заради будівництва депо для поїздів Hyundai
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столичну Дарницю перериють заради будівництва депо для поїздів Hyundai

Будівельні роботи ведуться високими темпами. Зокрема, виконується демонтаж будівель і споруд, розробка ґрунту котловану та влаштування фундаментів будівель цехів
Весною на станції Дарниця буде введений в експлуатацію сучасний високотехнологічний центр (депо) з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Наразі Державна адміністрація залізничного транспорту України в рамках підготовки до Євро-2012 продовжує роботи з будівництва депо. Уже розроблено техніко-економічне обґрунтування будівництва, укладено угоду на виготовлення проектно-кошторисної документації, розроблено перелік обладнання для облаштування цехів депо. Було звільнено побутове приміщення станції Дарниця для реконструкції та капітального ремонту під учбовий центр локомотивних бригад. Також видано накази начальників залізниць щодо підбору локомотивних бригад та стюардів для обслуговування міжрегіональних електропоїздів.

Будівельні роботи ведуться високими темпами. Зокрема, виконується демонтаж будівель і споруд, розробка ґрунту котловану та влаштування фундаментів будівель цехів. Виносяться мережі зв’язку та енергопостачання. Тривають роботи із влаштування фундаментів під колії ремонтно-екіпірувального цеху.

В Укрзалізниці нагадують, що перші поїзди виробництва «Hyundai Rotem» прибудуть в Україну вже наприкінці лютого 2012 року. А весною вони почнуть курсувати між містами, які прийматимуть Євро-2012.

 
Коментарі (0)