Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВСтолицю позбавили від 80 тонн сміття
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Столицю позбавили від 80 тонн сміття

Сміттєспалювальний завод «Енергія» вирішив долучитись до масштабних весняних прибирань столиці. Незважаючи на свою збитковість, завод погодився безкоштовно утилізувати майже 80 т сміття.

Сміттєспалювальний завод «Енергія» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» під час прибирання парків та благоустрою столиці з 13 по 27 квітня отримав від комунальних підприємств міста близько 78 т сміття, яке було знешкоджене на заводі, інформують у прес-службі «Київенерго».

Сміття на завод надходило з несанкціонованих звалищ, які знаходяться в районі житлових масивів Позняки, Осокорки, паркових зон, прибережних територій поблизу озер Вирлиця та Тягле, а також від комунальних підприємств, які обслуговують Дарницький район столиці в межах проспекту Бажана та вулиць Григоренка, Ревуцького, Колекторної. В цілому за цей період на завод надійшло 33 машини сміття.

«Попри збитковість заводу «Енергія», вирішено підтримати ініціативу керівництва міста з благоустрою столиці та безкоштовно знешкодити зібране під час прибирання столиці сміття», – зазначив директор заводу Сергій Крикун.

Нагадаємо, за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, загалом по Україні участь у заходах з прибирання територій взяли понад 7 млн осіб. Втім за результатами нещодавнього опитування «України Комунальної» 73% громадян не долучались до весняних прибирань.  

Довідка:

Сміттєспалювальний завод «Енергія» у 2012 році зменшив обсяг термічного знешкодження твердих побутових відходів до 60% через недозавантаженість. Потужності заводу дозволяють знешкоджувати до 235 тис. т ТПВ на рік, тобто понад 20% відходів, які щороку утворюються у Києві. За добу при умові роботи трьох котлоагрегатів завод спалює 750 т сміття. 

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)