Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПодіїСвяткування Нового року у столиці розпочнеться у День святого Миколая
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Святкування Нового року у столиці розпочнеться у День святого Миколая

Святкування Нового року у столиці розпочнеться традиційно 19 грудня у День святого Миколая

Святкування Нового року у столиці розпочнеться традиційно 19 грудня у День святого Миколая,  повідомляє прес-служба КМДА.

 
«У нас, на жаль, втрачені традиції новорічних та різдвяних ярмарків, коли ти опиняєшся в атмосфері свята. Дуже важливо зараз їх повернути. І ми намагаємося вже третій рік поспіль створити в столиці новорічну атмосферу: зробити освітлення, містечко, де можна і купити сувеніри, і спробувати ласощі, відпочити з дітьми, прогулятися, отримати заряд енергії та відчуття великого свята», – розповів міський голова Віталій Кличко.
 
Віталій Кличко зазначив, що, як і у попередні роки, головна ялинка стоятиме на Софійській площі. Її висота – майже 30 метрів. Придбали та доставили її за позабюджетні кошти. Церемонія запалення вогнів на головній ялинці країни традиційно відбудеться 19 грудня.
 
Під час новорічних свят у сквері біля Володимирського проїзду відбудеться перший Фестиваль ілюмінації, де буде встановлено 38 арт-об’єктів, які привезуть із різних країн. А також роботи, створені за мотивами творчості Марії Приймаченко.
 
Михайлівська площа залишиться країною дитячих розваг. На площі буде працювати резиденція святого Миколая. На ярмарку будуть дитячі розваги. Орендарям поставили вимогу: ціна на атракціони повинна бути не вищою за 30 грн.
 
Святкові заходи відбудуться у кожному районі столиці. Усього заплановано понад 200 тематичних заходів.
 
Коментарі (1)
Коля Пухов
11 Грудня 2017 p. 21:55
До тих десяти святкових неробочих днів, що були, тепер додалося ще два ( 14 жовтня та 25 грудня), тобто їх стало вже дванадцять. Прогнозую, що і надалі їх кількість буде неухильно збільшуватись; а в перспективі вихідних і св"яткових днів стане більше, ніж робочих. Причиною цього є загальний занепад виробництва високотехнологічної промислової продукції; а оскільки не налагоджено виробництво матеріальних речей, то не потрібні і робочі руки. Тому у нас дуже багато безробітних. А тим, хто працює, можновладці будуть зменшувати кількість робочих днів та годин , оскільки вони все одно нічого не виробляють.