Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняТарифи ПрАТ «АК «Київводоканал» на централізоване водопостачання та водовідведення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Тарифи ПрАТ «АК «Київводоканал» на централізоване водопостачання та водовідведення

НКРЕКП встановила ПрАТ «АК «Київводоканал» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою від 02.11.2017 № 1343 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16.06.2016  № 1141» встановила ПрАТ «АК «Київводоканал» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ця постанова набрала чинності з 17 грудня 2017 року тобто дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр.
 
 
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою від 02.11.2017 № 1344 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.11.2015 № 2868» встановила ПрАТ «АК «Київводоканал» тарифи на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
 
Ця постанова набрала чинності з 29 листопада 2017 року тобто дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр.
 
 
 
Коментарі (1)
Коля
22 Грудня 2017 p. 22:09
Не тарифи і ціни зростають, а знецінюються українські гроші, - лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Знецінення національних грошей, тобто інфляція -- це тихий грабунок людей владою, а наслідком цього постійного грабунку є сьогоднішній стан держави.


16