Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортУ центрі Києва тариф на паркування планують збільшити до 50 грн за годину
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У центрі Києва тариф на паркування планують збільшити до 50 грн за годину

У центральній частині Києва тариф на паркування планують збільшити до 50 грн за годину
У центральній частині Києва тариф на паркування планують збільшити до 50 грн за годину. Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури, начальник управління (інспекції) з паркування КМДА Дмитро Рахматуллін.
 
Він нагадав, що востаннє тарифи змінювалися в 2016 році.
 
«По-перше, у планах влади збільшити вартість парковки. Зауважу, що востаннє тарифи змінювалися в 2016 році. Найближчим часом тариф за паркування планується збільшити в центральній частині міста суттєво – щонайменше до 50 гривень за годину. Крім цього, необхідно збільшити штрафи», - написав представник КМДА.
 
За його словами, це має мотивувати водіїв шукати місця на парковках або залишати авто неподалік метро і пересуватися по місту громадським транспортом. 
 
Чиновник вважає, що з кожним роком кількість автомобілів у Києві зростає. Зокрема, у 2019 році кількість автомобілів зросла на 15% порівняно з 2018 роком. У результаті столичні дороги і вулиці перевантажені.
 

«Сьогодні, щоб вирішити проблему з хаотичним паркуванням, не потрібно збільшувати кількість паркомісць... Скільки ми не будуватимемо паркінгів, ситуація буде тільки погіршуватися, адже автомобілів стає дедалі більше. А місто не розраховане на таку автомобілізацію. До того ж, не забувайте, що місто – передусім для городян, а не одних машин. Тому потрібно піти іншим шляхом», – зазначив чиновник. 

 
Коментарі (0)