Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійУ Києві частково замінять дощову каналізацію
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві частково замінять дощову каналізацію

У Києві найближчим часом замінять дощову каналізацію на вулицях Федорова, Туполєва, Чорнобильській, а також біля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
У Києві найближчим часом замінять дощову каналізацію на вулицях Федорова, Туполєва, Чорнобильській, а також біля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
 
Про це повідомив заступник генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор" Валентин Осипов у відповіді на запит кореспондента УНН.
 
За даними Осипова, наразі тривають роботи з реконструкції мережі міської дощової каналізації на території, що прилягає до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, проводяться роботи із заміни дощової каналізації у ході реконструкції або капітального ремонту дорожнього покриття на вулицях Федорова, Туполєва, Чорнобильській.
 
Також "Київавтодор" виготовив проектно-кошторисну документацію на реконструкцію колектора дощової каналізації від вулиці Вересневої, ріг вул. Російської до вул. Тростянецької в Дарницькому районі Києва. Крім того, корпорація працює над отриманням дозволів для проведення робіт з реконструкції дощової каналізації на Броварському проспекті – від вул. Митрополита Шептицького до мосту Метро через Русанівську протоку в Дніпровському районі.
 

 

 
Коментарі (0)