Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаУ Києві починаються гідравлічні випробування тепломереж
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У Києві починаються гідравлічні випробування тепломереж

У Києві з квітня по серпень включно будуть проводитися гідравлічні випробування теплових мереж

У Києві з квітня по серпень включно будуть проводитися гідравлічні випробування теплових мереж.

Випробування заплановані в усіх районах, щоб перевірити теплові мережі на міцність і уникнути підвищеної аварійності під час старту опалювального сезону. Проведення гідравлічних випробувань знижує аварійність в опалювальний сезон.

КП "Київтеплоенерго" вже розпочало підготовку до нового опалювального сезону. Один із кроків - це якраз випробування.

Цього року випробування почалися 22 квітня. Вони будуть проводитися поетапно в кожній зоні всіх котелень, відповідно до затвердженого графіка.

На кожній дільниці випробування будуть проводитися близько двох тижнів. На цей час відповідні теплові пункти будуть відключатися, а подача гарячого водопостачання буде тимчасово припинена. У разі виявлення великої кількості пошкоджень відразу після випробувань будуть проводитися ремонтні роботи.

Гідравлічні випробування почалися в трьох районах: Шевченківському, Деснянському і Голосіївському. Подача гарячої води тимчасово припинена в 54 будівлях, включаючи 48 житлових будинків, 3 дитячих садка, 2 школи і 1 відомство.

 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
04 Травня 2019 p. 22:41
У неопалювальні півроку гарячої води немає, а у інші півроку - у кранах кипяток, причому під потужним тиском. Тобто півроку керманичі створюють населенню великі незручності, а інші півроку - велику небезпеку (враховуючи можливий прорив труби з окропом).------------------------------------- А чому б не зробити просто теплу воду, але цілий рік , без перерв? Це, доречі, і для держави було б вигідно, адже і за теплу воду можна брати плату, як за гарячу. Це все-таки було би краще, ніж те , що є зараз.