Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїБудівництвоУ Києві обвалений будинок «підіпруть» стіною
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві обвалений будинок «підіпруть» стіною

Столична влада прийняла рішення про будівництво підпірної стіни на Червонозоряному проспекті, де стався обвал стіни багатоповерхівки. Наразі вже розпочато проектувальні роботи.

У Києві побудують нову підпірну стіну у дворі будинку на Червонозоряному проспекті, який обвалився та відновлять прибудинкову територіїю. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Наразі на схилі з боку обвалу стіни накладено водобар’єрну плівку для уникнення потрапляння води в ґрунт. На місці зсуву встановлено бетонні блоки для фіксації ґрунту та унеможливлення подальшого зсуву. Навколо місця обвалу встановили водовідводи – спеціальні насипи, що перешкоджають потраплянню води на місце обвалу та спрямовують потік води «в обхід». Такі заходи дадуть можливість стабілізувати територію схилу поки триватимуть подальші проектувальні роботи», - повідомили у КМДА.

Поміж тим, вже розпочато роботи з проектування майбутньої конструкції та визначення обсягів фінансування, необхідних для будівельних робіт.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві в ніч на 1 грудня у зв’язку із зсувом грунту стався обвал однієї із стін багатоквартирного будинку на прсп. Червонозоряному. У зв’язку з цим, жителів будинку евакуювали. Відселення потребують 83 мешканці 38 квартир.

Анастасія Войтко

 
Коментарі (0)