Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїУтилізація ТПВУ Києві відкрилися пункти приймання і перероблювання новорічних ялинок (адреси)
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві відкрилися пункти приймання і перероблювання новорічних ялинок (адреси)

У всіх районах столиці відкрилися пункти приймання новорічних ялинок для їх подальшої утилізації. Всього в Києві їх буде п'ятнадцять
Вчора, у всіх районах столиці відкрилися пункти прийому новорічних ялинок для їх подальшої утилізації. Всього в Києві їх буде п'ятнадцять, повідомляє прес-служба КМДА.
 
Всі зібрані дерева будуть перероблені на друзки на спеціальному подрібнювачі, а навесні будуть використовувати для мульчеванія (захисту ґрунту від пересихання і перегріву) лунок вічнозелених рослин.
 
«Закликаємо киян не викидати ялинку на смітник, а знайти час і привезти своє новорічне дерево на утилізацію в один з пунктів прийому, який розташований в кожному районі міста. Для того, щоб всі встигли проявити свою екологічну свідомість, пункти прийому почнуть свою роботу вже з 2 січня 2019 року», - зазначив начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.
 
На території виробничих баз районних комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств уже підготовлені спеціальні майданчики для збору новорічних ялинок.

Адреси пунктів прийому, контакти та години роботи: 

 

 
Коментарі (0)